Valters Celmiņš
© 2006 - 2011
Apmācība mājas lapu izveidē izmantojot xHTML 1.0 un CSS 2.1 valodas

Atsauces jeb īpašie "Paldies"!

Šī sadaļa vairāk veltīta tiem cilvēkiem, bez kuriem es nezinātu par HTML un CSS tik daudz, cik šobrīd zinu un bez kuru palīdzības šī apmācība nebūtu tapusi.

  • Mārtiņš Spilners - pirms vairāk kā 10 gadiem tieši šis cilvēks man parādīja, kas vispār ir HTML un CSS valodas. Nebūtu viņa, nebūtu nekā no šī visa!
  • Edgars Stods - izcils fotogrāfs, izcils mājas lapu dizaineris un izstrādātājs, kas slēpjas zem nosaukuma Redbird, viņš bija pirmais, kas man deva iespēju parādīt to, ko es protu jau augstākā līmenī, sadarbībā ar šo cilvēku tapa manas pirmās nopietnās, publicētās mājas lapas.
  • Jānis Gedrovis - Talsu Valsts ģimnāzijas ilggadīgs informātikas skolotājs, kas deva pirmo atspēriena soli gan šīs apmācības tapšanai, gan arī kontaktpersona ar iepriekš minēto cilvēku. Skolotāj, piedodiet, bet jūs mājas lapu veidošanu mācāt galīgi nepateizi... Nu jums būs materiāls, ko dot saviem jaunajiem skolniekiem!
  • Reārs Vārsbergs - man ar šo cilvēku bijusi visveiksmīgākā sadrabība, un kopā ar savu draugu Reini Veipu viņi ne vienu reizi vien bijuši man kā skolotāji, abi šie cilvēki ir profesionāli mājas lapu izstrādātāji jau vairākus gadus, tādēļ arī šie cilvēki ir vieni no tiem, kas devuši man iespēju "Izpausties".
  • Uģis Biedriņš - draugs, kas palīdzēja ar šīs apmācības iepriekšējo versiju hostingu; ilgu laiku mana apmācība tās iepriekšējās versijas izskatā bija atrodama adresē http://www.xplosionlv/apmaciba, tomēr pēc servera tīrīšanas tā tika "noslaucīta no zemes virsas", kas bija kārtējais pamudinājums uzlabot un papildināt apmācību.
  • RTU jeb Rīgas Tehniskā universitāte - tā gan nav kāda persona konkrēti, bet gan mācību iestāde; tā kā šī apmācība tapa bakalaura darba ietvaros, var uzskatīt, ka arī šai iestādei bija sava loma lapas tapšanā.